background

Böcek İlaçlama Kızılay 0312-3116611

kızılay işhanı ilaçlama, işhanı ilaçlama kızlıay, lağım faresi ilaçlama kızılay, hamam böçeği ilaçlama kızlay ankara,

Böcek İlaçlama Kızılay 0312-3116611
BÖCEK İLAÇLAMA KIZILAY

Kızılay da bulunan şubebiz ile Ankara'nın heryerine ilaçlama servisimiz 7/24 vardır. Tüm böcek ve haşerelere karşı etkili ilaçlar ile ekonomik fiyatlara ilaçlama yapmaktayız.
Kızılay ilaçlama ile ev ve işyerlerinizde bulunan davetsiz misafirlerden kurtulmanız mümkün olmaktadır. İlaçlama firması olarak tüm haşerelerden kurtulmanız için gereken özeni göstermekteyiz.
Firma olarak sadece Kızılay'a değil, tüm Ankaya'ya hizmet vermekteyiz. İnsanların hayatını olumsuz etkileyen ve evlerde bulunması mide bulandırıcı bir durum olan haşerelerle, profesyonel olarak mücadele eden bir firma olarak, garantili hizmet vermekteyiz. Kızılay böcek ilaçlama firması olarak, evlerde ve ofislerde gelişen böcek istilasından, uygun ilaçları kullanarak kurtulmanız için elimizden gelen ne varsa yapmaktayız. TSE garantili ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılan ilaçlama işlemlerinde, çevreye zarar verilmemektedir. Çocukların ve evcil hayvanların sağlıklarını tehlikeye atacak ilaçlar kullanılmamaktadır. Uygulama esnasında alınması zorunlu olan önlemler alınmaktadır. Kullanılan kimyasalların Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenen ürünler olduğunu belirtmekte fayda görülmektedir.
Kızılay ilaçlama servisi, işlem yaparken çok fazla kimyasal kullanmamaktadır. Amaç az kimyasalla kısa sürede haşerelerden kurtulmanızı sağlamaktır. Kızılay ilaçlama şirketi olarak, insan sağlığını tehdit eden tüm haşerelerle mücadele etmekteyiz. Pire, kene, hamam böceği, akrep, fare, karasinek, sivrisinek, tahtakurusu, kalorifer böceği ve daha pek çok haşereden kurtulmanız için uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği deneyimle, profesyonel kadromuzla bu işi gerekli şartları yerine getirerek yapmaktayız. Ön inceleme sonrasında, böceğin türü belirlendikten sonra, gerekli önlemler alınarak mekânda uygulama yapılmaktadır. Kızılay ilaçlama firması olarak eğitimli teknsiyen elemanlarımızla uygun ilaçları kullanarak, tiksinti veren istenmeyen misafirlerden, kurtulmanız sağlanmaktadır. Zira uygun ilaç kullanılmaması bazen ortamda bulunan haşerenin daha da güçlenmesine sebep olabilmektedir. Okul, ev, hastane, ofis her neresi olursa olsun bulunduğunuz mekânlar, verdiğimiz hizmetle haşerelerden kurtarılmaktadır.
Özellikle sağlık için tehlike oluşturan bu hayvanlar, salyaları ve kakaları ile dokundukları gıdalarda ve ortamda bakterilerin çoğalmasına sebep olmaktadır. Özellikle fare, kene, bit, pire, kırkayak, hamamböceğinin yoğun olarak bulundukları ortamlar, Kızılay haşere ilaçlama firması tarafından ilaçlanarak haşerelerin varlığına son verilmektedir.
Haşerelerden kurtulmak için çok büyük paralar ödemenize gerek yok. Kızılay ilaçlama fiyatları haşerenin yoğunluğuna ve mekânın büyüklüğüne göre değişmektedir. Kokusuz ve jel olarak yapılan ilaçlama hizmeti ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır.

Böcek İlaçlama Kızılay
BÖCEK İLAÇLAMA KIZILAY ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

 
BÖCEK İLAÇLAMA KIZILAY ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.

 

 
BÖCEK İLAÇLAMA KIZILAY ANKARA YENİMAHALLE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.

 
BÖCEK İLAÇLAMA KIZILAY ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,

 
BÖCEK İLAÇLAMA KIZILAY ANKARA ALTINDAĞ'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Altındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Dışkapı


  TIKLA ARA 3123116611   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Ankara'nın tüm bölgelerine servisimiz vardır

Ankara Böcek İlaçlama

×
×
  3123116611   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım