background

Böcek İlaçlama Batıkent 0312-3116611

ankara batıkent ve geneli böçek ilaçlama şirketi arıyorsanız, batıkent ve yenimahalle ostim geneli hizmetinizdeyiz.

Böcek İlaçlama Batıkent 0312-3116611
BÖCEK İLAÇLAMA BATIKENT

Ankara’nın tüm ilçelerinde ve Batıkent’de böcek ile mücadele alanında hizmet veren Batıkent böcek ilaçlama şirketimiz, Batıkent ilaçlama şubesi ile 7/24 tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı açık ve kapalı alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir. 

Böcek İlaçlama Batıkent şirketimizin Ankara'nın tüm ilçelerinde ve Yenimahalle ilçesinde ilaçlama şubesi bulunmaktadır. Yenimahalle böcek ilaçlama şubesi ile günün her saati hizmet veren Batıkent böcek ilaçlama şirketimiz, Batıkent’de ilaçlama hizmetlerini ekonomik fiyatlarla garantili ve şekilde sunmaktadır.

Batıkent haşere ilaçlama şubemizce Alman hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi fındık faresi, kene, Amerikan hamam böceği, bit, pire, çiyan, akrep, hamam böceği, yılan, yaban arısı, tespih böceği, kırkayak, tahta kurusu, kalorifer böceği, tahta kurdu, ağaç kurdu, danaburnu, fare, örümcek, kırkayak, oryantal hamam böceği, kara fatma, çıyan ilaçlama hizmetlerimiz ucuz fiyatlar ile profesyonelce uygulanmaktadır.

Batıkent ilaçlama şirketimizin ilaçlama fiyatları tüm semtler için aynı olup, en ucuz ilaçlama fiyatları ile hizmet verilmektedir.

Böcek İlaçlama Batıkent
 
BÖCEK İLAÇLAMA BATIKENT ANKARA YENİMAHALLE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.


  TIKLA ARA 3123116611   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Ankara'nın tüm bölgelerine servisimiz vardır

Ankara Böcek İlaçlama

×
×
  3123116611   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım