background

Böcek İlaçlama Abidinpaşa 0312-3116611

abidinpaşa böçek ilaçlama, böçek ilaçlama abidinpaşa, ankara abidinpaşa böçek ilaçlama firmaları

Böcek İlaçlama Abidinpaşa 0312-3116611
BÖCEK İLAÇLAMA ABİDİNPAŞA

Mamak ve çevresinde, bunun yanında tüm Ankara genelinde böcek ilaçlama firması olarak yıllardır biyosidal ürün uygulaması ve böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böcek İlaçlamaAbidinpaşa olarak böcek ilaçlama uygulamalarımızı garantili olarak vermekteyiz, uygulamalarda sağlık bakanlığından onaylı ve kaliteli ürünleri kullanmaktayız.

Mamak’da böcek ilaçlamasını yaptığımız açık ve kapalı alanlarda, ev ve iş yerlerinde karşılaştığımız böcek türleri şunlardır: kalorifer böceği, hamam böceği, akrep, karınca, pire, tahta kurusu, tahta kurdu, mobilya böceği, hamam böceği, alman – oryantal- Amerikan hamam böceği, çatı faresi, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, gümüş böceği, tespih böceği, kakalak, kırk ayak, çıyan vb

Böcek ilaçlama firmaları arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni uygun böcek ilaçlama fiyatları mız ve üstün hizmet kalitemizdir. Böcek ilaçlama konusunda uzman çalışanlarımızla sizlere en iyi böcek ilaçlama hizmetini vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böcek İlaçlama Abidinpaşa
BÖCEK İLAÇLAMA ABİDİNPAŞA ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,

 


  TIKLA ARA 3123116611   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Ankara'nın tüm bölgelerine servisimiz vardır

Ankara Böcek İlaçlama

×
×
  3123116611   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım